fbpx

Nie ma meetupów w okolicy? Zorganizuj je sam.

To post z serii 1 sukces dziennie, czyli praktyczna implementacja podejścia z książki Show Your Work!  Codziennie zapisuję swoje postępy w SlowTracker – aplikacji do zapisywania sukcesów, a następnego dnia rano wybieram jeden lub kilka i tworzę z nich krótki post. W ten sposób na bieżąco powstaje relacja z realizacji moich projektów.

Po rozmowie z Łukaszem Suskim o networkingu, zaproponowałem spotkanie w Suchej Beskidzkiej na kawę w gronie kilku przedsiębiorców. To pierwszy krok do zbudowania organizacji networkingowej.

Pracuję nad koncepcją networkingu online od jakiegoś czasu. Śliślej rzecz biorąc, od 2019 roku. Mieszkając w Zawoi, mam daleko do wszystkich większych ośrodków miejskich, w których coś się dzieje. Wyjazd na meetup to albo pobudka o 4 rano i powrót po południu albo wyjazd po odebraniu dzieci z przedszkola i powrót o północy. Zazwyczaj schodzi na 1 spotkanie cały dzień roboczy. To ogromny koszt, przede wszystkim organizacyjny i czasowy.

Zwłaszcza teraz potrzebny mi networking. Szukam coachów, szkoleniowców i terapeutów, którzy mogliby przetestować i polecić swoim klientom aplikację SlowTracker.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top